Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naser Lutfiu - Linda Moj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Leri syt thon lamtumire,
pasi goja ska guxim,
ndarja jone esht e veshtire,
te shikoj me mallengji

Linda moj, Arlinda moj,
fati ne te dy na mashtroj 2x,

pergjithmon une do te tretem se ti afer meje sje,
fatin tim skam per me e gjetur shpirtin tim ne dor ma ke,

Linda moj, Arlinda moj,
fati ne te dy na mashtroj 2x

rri i vetem rri i mjere pa fat une i shkreti jam ma as lulet nuk ka ere pasi zemer ty te kam,

Linda moj, Arlinda moj,
fati ne te dy na mashtroj 2x


Ky tekst u dërgua nga Coco Jambo--doni

Naser Lutfiu - Linda Moj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Linda Moj".
3. Video është e këngës "Linda Moj", por nuk këndohet nga Naser Lutfiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naser Lutfiu:


Komente 0