Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naser Lutfiu - Ku Te Kam Tani Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


....si hena e zbehur ne netet e trishtuaraaa
....si dielli pa drit diet e kaluara
...si uji i turbull nga lotet e mi
....si trupi pa jet kam mbetur un pa tyy
....si trupi pa jet kam mbetur un pa tyy

2 HER REF ::: e tash ku te kam o jeta ime,ku humben e trenten ata kujtime,ku je fshehur e imja dashuriii,ku se srrohet dot pa ty

...ne netet e vona shpesh flinim ne te dy
... ti me puthi leht e un te shihja n syy
....si trupi pa jet kam mbetur un pa tyy
....si trupi pa jet kam mbetur un pa tyy

2 HER REF ::: e tash ku te kam o jeta ime,ku humben e trenten ata kujtime,ku je fshehur e imja dashuriii,ku se srrohet dot pa ty

2 HER REF ::: e tash ku te kam o jeta ime,ku humben e trenten ata kujtime,ku je fshehur e imja dashuriii,ku se srrohet dot pa ty


Ky tekst u dërgua nga Tinnnaaaa

Naser Lutfiu - Ku Te Kam Tani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Te Kam Tani".
3. Video është e këngës "Ku Te Kam Tani", por nuk këndohet nga Naser Lutfiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naser Lutfiu:


Komente 0