Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naser Lutfiu - Ndal Tupana Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nisin krush oo hej nisin krush nisin tufa tufa 2X.
ke po shkojne hej ke po shkojne nuk po i merr kjo rruge ,
marrin nusen hej marrin nusen si burbuqe 2x.
esht e mejr o hej esht e mejr nosja per merak 2x,
vetull zez e sy laroshe shtatin si bajrak 2x,
kur po e sheh baben o e harrove nanen qaj nose qaj me qahrejen se per evdilah coco nejem vazhdon,
na merrejni hija ke kercova ,
na merejni lulija vetell hollla,
na merrejni hija ke kajseja .
na merrejni lulia kulumreja ooo


Ky tekst u dërgua nga Coco Jambo


Nuk kemi video për këtë këngë.
Naser Lutfiu - Ndal Tupana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndal Tupana".
3. Video është e këngës "Ndal Tupana", por nuk këndohet nga Naser Lutfiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naser Lutfiu:


Komente 0