Naser Maqedonci
Naser Maqedonci

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Prishtinë Kosovë
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë Kosovë
  • Mosha:
  • 44 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 4 Korrik 1978
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♋ Gaforrja

Biografia

BIOGRAFIA: Naser Maqedonci është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore qytetare. Më datë 16 Tetor 2020, Naser Maqedonci publikon videoklipin "Akoma". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Ilir Berani. Videoklipi u prodhua nga kompania Labia. Më datë 24 Shkurt 2021, Naser Maqedonci publikon videoklipin "Një Unazë". Videoklipi u prodhua nga kompania Labia....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0