Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naseri & Kadenca - Ja Pafsh Hajrin Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I ka baba veq dy djem o veq dy djem
njani pe marton tjetrin ma von pe len
njani pe marton ashtu qysh osht adet
e mat t'voglin e ka lan per tjetrin vjet

I ka baba veq dy djem o veq dy djem
si i madhi si i vogli rrush me men
njani pe marton ashtu qysh ka dasht vet
e per tjetrin hala nuk u bo kysmet

E ja pafsh hajrin ja pafsh hajrin
o shyhret me martu djalin
E ja pafsh hajrin o ja pafsh hajrin
ja per t'voglin ja per t'madhin

I ka nana veq dy djem si molla n'rrem
o si i madhi si i vogli rrush me men
njani e ka marr ashtu qysh ka dasht vet
e per tjetrin hala nuk u bo kysmet
2x

E ja pafsh hajrin ja pafsh hajrin
o shyhret me martu djalin
E ja pafsh hajrin o ja pafsh hajrin
jo per t'voglin po per t'madhin
2x
Naser Maqedonci & Kadenca
Publikimi: 27/11/2022
Audio Mix Master: Hekuran Hoxha


Naseri & Kadenca - Ja Pafsh Hajrin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ja Pafsh Hajrin".
3. Video është e këngës "Ja Pafsh Hajrin", por nuk këndohet nga Naseri & Kadenca.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naser Maqedonci:


Komente 0