Më mbaj mend (për 1 muaj)


Naser Sulejmani - Destan Begu

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Destan Begu".
3. Video është e këngës "Destan Begu", por nuk këndohet nga Naser Sulejmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Naser Sulejmani - Destan Begu  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/02/2009

2009-01-31T23:09:56+00:00Destan begu o pe kqyro o sahatin
Qou bre bir o shaloma atin
O n’Rahovec o e kemo konakin
O n’Rahovec o e kemo konakin
Meu pajtu o me Sallangjakin
Sallangjija ne divanhane
Aman beg o pash jeten tane
Aman beg o pash jeten tane
Mos em shti o sonte n’hapsane
o Mos em shti o me flejto me kali
Ta dhashe besen o sun ja fali
Sun o ta fali o pa i ra o pishtole
Piqem zot n’hasmin o per dore
Piqem zot o n’Avdullah Agen
Qe jau matke o burrave shtagen
Qe jau matke o burrave shtagen
Se mem ra se duroj o as baben
Se mem ra se duroj o as baben
jo Pe duroj o Avdullah Agen


Ky tekst u dërgua nga  shqipdon
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet