A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nasi Kerraj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
BIOGRAFIA: Nasi Kerraj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 26 Qershor 2017, Nasi Kerraj publikon videoklipin "Mali Gribes Si Kuror". Më datë 11 Korrik 2017, Nasi Kerraj publikon videoklipin "Shqipërin Se Harroj". Më datë 27 Dhjetor 2017, Nasi Kerraj publikon videoklipin "S'lidhet Fati Me Zinxhira". Muzika e këngës u punua nga Vani Rushiti, teksti u shkrua nga Arben Duka, ndërsa për orkestrimin u kujdes Vani Rushiti....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Luka Qarri

Safet Lezaj

Metlli Musaraj

Kasem Lapa

Rudi Hasanllari

Klodjan Meçka

Eldion Mersini

Adriatik Bibe

Spiro Korro

Lutfi Goga


Tags: Nasi Kerraj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019