Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
 • Vendlindja:
 • Milano 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 15 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
Nasto është një producent i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, hip-hop dhe dance.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

SoundCloud

Komente

1 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

Autorë Të Ngjashëm:

Sergi Disha

Sezgin Curi

Vasil Dede

Klodi Shehu

Edlir Begolli

Arti Rec

Artan Kastrati

Perparim Ademi

Marsel Gunga

Fabian Asllani

Tags: Nasto


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet