Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nasty - Une

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une".
3. Video është e këngës "Une", por nuk këndohet nga Nasty.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nasty - Une  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

31/07/2012

2012-07-31T20:32:43+00:00jehh...Huhh...Nasty...Une

Sa her kthena knej pari.filozofija repit
bang bang bang.majkit e hekrit
rimat, ti perfilli. ti lidhi si uji per bimen
un se ndroj,zanatin.kur uki e ndron kimen
Ja nali rriten.edhe ritmin e bitit
e ndroj sistemin.kur e boj solo mas
fitit krejt presin diqka tjeter diqka tjeter
me ni se cili don me bo fight.e shet men te ti
Hej qitmi n'ren o man.secili rren zdin sen, pa sistem lehin krejt si qen
Prap o i njejti qaj i vjetri qysh u kon
nese koha paska hec domethan smuj me nxon
krejt e presin t'ardhmen i dojn ondrat e veta
ti rri me t'kalumen kqyr sa faza i kish jeta
sje i repit as i hekrit ti meno niher mir
as i blondit as i lekit un per pare muj met vir

Refrin: 2x
Un ta bi ty senin..
Ta dridhi venin..
Si un pe do..
Po sun e bon..

Une e boj e bi, patjeter e ngon ti
se orginalli t'shkym sa her qe dhez ti
sa her vi jom nitro, ti shperthen si plin
une t'djeg si benzin edhe tjert mir e din

n'qiell, sdu me mrri veq aty ku e kam plan
man ti i rren krejt, po qifti jem se han
keni hup neper errsir, e keni vshtir per hapsir
ski me gjet si un ma t'mir, qe me stil venin e dridh
sje n'nivel tem men goja jem s'nem
kur grushtat jon taze ty met lon n'ven.
une se kom problem hejj me bo problem
problemi qendron se ti sdi me bo problem
ju po doknu shum shit, qa ka mu qudit
e jemja bon boom, nese e boj per trip
edhe pik. Jo prit pak shut up madafaka jeni bo
krejt bajat..jeehh

Refrin: 3x
Un ta bi ty senin..
Ta dridhi venin..
Si un pe do..
Po sun e bon..

UN


Ky tekst u dërgua nga Love Nasty
Më Shumë Këngë Nga Nasty:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet