Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nasty - Boma 1 Zile

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Boma 1 Zile".
3. Video është e këngës "Boma 1 Zile", por nuk këndohet nga Nasty.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nasty - Boma 1 Zile  (Feat. Diedon)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Diedon

30/03/2013

2013-03-29T23:44:11+00:00Nasty:

Hinem 2t, si t'ri pak me qu dashni
Une e ti, tu vet ti per mu un per ty
Qa po di, at her qka kom dit
Qka kom bo, at'her ma mir t'ishe rrit
t'ishe rrit...

Edhe pak, gjeth kom pas etje per ty
Veq at nat, me mujt edhe niher me kthy
N'ty s'isha ly, pse met perly je kon veq fmi
Pe di t'kom thy n'shpir
O shpirt sa kom ndryshu
E ki parasysh qe kurr ska me t'ndrru
Per mu ki nevoj, tjetri t'ka lyp lidhje
Me kan do qe t'jesh, mu ma bon zile.

Diedon:

EH OH OH EH OH OH
AJO VET PO DON
NANANANANANA

EH OH OH EH OH OH
AJO VET CINGRRON
NANANANANANANA

EH OH OH EH OH OH
AJO VET KA QEF
NANANANANANA

EH OH OH EH OH OH
AJO M'THIRR APET
NANANANANANANA

Nasty:

A t'kujtohet dita par ti si fillestare ty tkom msu dashuru
Ha spo boj hajgare e di qysh je kan une krejt ti kom msu
Tash je bo e ditshme shum sene ki provu
Me mu me tjer so fer t'kom fry si eer
Tmerr nata par qe kalum frymen ma merr SHEQER
Ti ke pas nafak kom dit me tu pershtat n'shtrat e n'shtat
Secila nat u kan e gat FUCK !
Ka kalu aj hap e prap sun e kthen
Nese ma bon zile zemren sma then BABEE

Diedon:

Diedon:

EH OH OH EH OH OH
AJO VET PO DON
NANANANANANA

EH OH OH EH OH OH
AJO VET CINGRRON
NANANANANANANA

EH OH OH EH OH OH
AJO VET KA QEF
NANANANANANA

EH OH OH EH OH OH
AJO M'THIRR APET
NANANANANANANA


Ky tekst u dërgua nga Love Nasty
Më Shumë Këngë Nga Nasty:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet