Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nasty - My Lady

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "My Lady".
3. Video është e këngës "My Lady", por nuk këndohet nga Nasty.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nasty - My Lady  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

14/03/2014

2014-03-14T19:31:53+00:00(2X)
Ska lidhje qe po luj ama ti mu ke fiksu...
Ska lidhje qe najher, OPS- Po ta baj rrafsh.

Hey! Girl...

Ama pak doren, Kur jem na dy bashk
Nuk ka me kqyr oren,Nese jena veq na dy
Mos ta nin tjert qka thojn, Po na shohin e xhelozojn,
Sikur na mu kan po dojn.

AHH...

Mos i ngo senet qe fliten,E qe permenin
Afer teje une jom tash..Edhe kurr nuk e ndrroj venin.
E di qe jom i eger po qeshtu un e kom tipin,
Mos um thuj qe ty sta kana kur di me ta ndreq tripin.
Afrohu ktu zemer hajde ma ngat,
Mos um shtin me ardh met ngreh zhag.

HAA..

Jo be hajgare une ty s'tpreki,
Nejse pak po amo at sen spe ceki.
Shkojna ku dojna, tan diten rrina,
Ska lidhje koha, e ska lidhje stina.
Deri ne mbramje, bashk n'argetim...
Qka ndodh masanena veq na dy e dim.

Ref. 2x

Ska lidhje qe po luj ama ti mu ke fiksu...
My lady bane veq per mu.
Ska lidhje qe najher, OPS- Po ta baj rrafsh
Veq ideja jem o na dy me kan bashk.

Saher qe t'boj nervoz, menon qe pa qellime
Krejt kto sene jon me plan
Te un nuk ka gabime.
Me kqyr far reagime, po ki a qka po thu...
Apet diqysh t'pajtoj e t'shti mem than tdu.

Mos meno qe najher t'lo, nese per ni sen gabon..
Veq mos meno as qe ta fali, per qdo sen kur e tepron.
E di qe t'nervozoj, edhe e din qe m'nervozon..
Amo ndasht qeshtu po shkon, veq me t'mir jo nuk e don.

HAA...

Po du me thon qe me neve nuk ka..
Le qe nuk ka tash po as ska me pas ma.

BASHK..

Bojm hajgare si mu kon humoristika
Shpesh her m'kishet kurt rrxohesh tu i math patikat.

Qeshtu mpelqen e jo veq nervoze,
Niher e omel e tani shum xheloze.
Nuk kom faj une qe um bane perveti
Hajde t'parqafi...
I'm your man your my lady !

Ref. 2x

Ska lidhje qe po luj ama ti mu ke fiksu...
My lady bane veq per mu.
Ska lidhje qe najher, OPS- Po ta baj rrafsh
Veq ideja jem o na dy me kan bashk.


Ky tekst u dërgua nga Love Nasty
Më Shumë Këngë Nga Nasty:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet