A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Natalia Tigani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  7
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
BIOGRAFIA: Natalia Tigani është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ajo ka nisur të këndojë që në moshën gjashtë vjeçare. Ka marrë pjesë në shumë aktivitete, përfshirë dhe ‘The Voice Kids 1’, tek i cili nuk mundi të kalonte fazën e Audicioneve të Fshehura. Ajo vjen në ‘The Voice Kids 2’ e vendosur për të treguar talentin e saj dhe ndjekur ëndrrën për t’u bërë pjesë e botës së televizionit. Në vitin 2018, Natalia Tigani merr pjesë në Voice Kids Albania....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Alina Jani

Kleansa Susaj

Anjeza Sejdia

Sara Bajraktari

Amela Buzi

Uendi Goga

Klaudia Thartori

Jasmina Dervishi

Eda Muça

Zhaklina Veizaj


Tags: Natalia Tigani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019