Më mbaj mend (për 1 muaj)

Natalia Tigani
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 17 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  36
Këndon kryesisht: për fëmijë/junior

Natalia Tigani është këngëtare. Ajo ka nisur të këndojë që në moshën gjashtë vjeçare. Ka marrë pjesë në shumë aktivitete, përfshirë dhe ‘The Voice Kids 1’, tek i cili nuk mundi të kalonte fazën e Audicioneve të Fshehura. Ajo vjen në ‘The Voice Kids 2’ e vendosur për të treguar talentin e saj dhe ndjekur ëndrrën për t’u bërë pjesë e botës së televizionit.

Në vitin 2018, Natalia Tigani merr pjesë në Voice Kids Albania.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Pjesëmarrëse në

The Voice Of AlbaniaKomente mbi këtë artist