A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Vlorë
  • Mosha:
  • 61 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Natasha Limaj është një shkrimtare e njohur. ABC-në fillestare e ka thithur në shkollën 8-ë vjeçare "Teli Ndini" Vlorë. Nga klasa e III fillore si rezultat i nismave partiake te sistemit të, kohës në vitin 1966 transferohet me banim nga Vlora në vendin e rrënjëve të sajë Kaninë dhe 8-ë vjeçaren e mbaroi në shkollën “ Rrapo Hasimi “ Kaninë. Shkollën e mesme e ka kryer në gjimnazin “ Ali Demi “ Vlorë. Studimet e larta i ka kryer në universitetin “ Ismail Qemali “ Vlorë, dega “ Gjuhë - Letërsi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Sabrie Selimaj

Anita Hoxha

Viktoria Xhako

Delinda Muçollari

Makfire Canolli

Drita Fejza

Mimoza Bici

Fatmire Duraku

Remzije Zekolli

Manjola Brahaj


Tags: Natasha Limaj, Natasha Fejzaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019