A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Shaka

Shaka – shaka…, më the mike, me shpirt qesha e ta ktheva..
Strumbullar ka të vërtetën, ndaj në humor jo…, s’e ktheva…
Veshur kostum ironie, shakaja jote ç’më foli…
S’u mërzita, nuk më dhëmbi, “ gozhda “ jote hapur doli!...

N. L. ( F )

- poem written by Natasha Limaj


Not Yet Rated


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019