Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Natasha Qemalja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  129
BIOGRAFIA: Natasha Qemalja është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së mesme. Në vitin 2002, Natasha Qemalja publikon albumin "Do Te Vij Tek Ti". Më datë 27 Gusht 2011, Natasha Qemalja publikon videoklipin "Djalin Tone Sonte E Martojme". Më datë 22 Shtator 2011, Natasha Qemalja publikon videoklipin "Pse Mje Idhnu Moj Zemer", në bashkëpunim me Sajmiri. Më datë 22 Tetor 2012, Natasha Qemalja publikon videoklipin "Nuse T'bukur Morem Na". Më datë 24 Maj 2014, Natasha Qemalja publikon videoklipin "Lajka Shume Po M'b...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtareDo Te Vij Tek Ti (2002)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Edlira Arifi

Enxhi Vlashi

Flavia Mija

Donika Tufa

Hafsa Zyberi

Greta Zani

Fatma Zyberi

Greta Berati

Valbona Halili

Valbona Mema

Tags: Natasha Qemalja, Natasha Lico, Natasha Lico Qemalja


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet