Më mbaj mend (për 1 muaj)

Natasha Qemalja - Lajka Shume Po M'bon (Feat. Mr Elvis & Endri)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  6

Sa here po te shoh ty rruges
Ti ndjenjat m'i ngacmon
Nuk mundem me te rrezistoj
Dy fjale ty me t'i thene

Baby girl po ma heq trunin
Kur me sy m'shikon
E di qe ke dhe shume kerkesa
Dhe ndoshta m'refuzon

Hey baby you drive my crazy

Pasurine ta fali veç une ty me t'bo per veti
Ou no e di qe s'njeh kufi
Je teper e veshtire
Ty gjithkush ne dore me t'shti

Ref...x2
Djalo ti po m'don
Lajka shume po m'bon
S'ke kuptu çfare dua une
Lodhu pak me shume

Je si kukull te dua une
S'te besoj djal jo jo jo
Je embelsire me shije shume
Po genjen djale po po po

Je motivi i jetes sime
Te kam shpirt princesha ime

Mos guxo djalo me mu
S'jam e vetmja qe ti do
I ke fjalet si rrufeja
Turbullohem une e mjera

Haj pra shko mos me ngacmo
S'jam per ty a s'e kupton
Stop me lajka shume genjen
Jam mesu me kete refren

Ref...x2
Djalo ti po m'don
Lajka shume po m'bon
S'ke kuptu çfare dua une
Lodhu pak me shume

...

Ref...x2
Djalo ti po m'don
Lajka shume po m'bon
S'ke kuptu çfare dua une
Lodhu pak me shume


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiNatasha Qemalja
Featuring: Mr Elvis
Renditja: Top 200
Publikimi: 24/05/2014


Natasha Qemalja - Lajka Shume Po M'bon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lajka Shume Po M'bon".
3. Video është e këngës "Lajka Shume Po M'bon", por nuk këndohet nga Natasha Qemalja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Natasha Qemalja:


Komente 0