Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Nuk ka akoma asnjë votë

Natra është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Double G Army

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nodee

AnGrrY

Elon

Taulant Muqa

Nuelarock

GentonisDe

Buggie

Ado

Aceboieh

Arlo

Tags: Natra


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet