Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Natti është një këngëtar i njohur. Më datë 26 Shkurt 2012, Natti publikon videoklipin "Une Ty Te Desha". Me këtë këngë, Natti merr pjesë në Top Fest 9 në vitin 2012. Më datë 22 Prill 2018, Klea publikon videoklipin "Shake", në bashkëpunim me Natti Daja & Naldin. Më datë 9 Gusht 2018, Natti Daja publikon videoklipin "Se Di A M'don", në bashkëpunim me Landi Rokon. Më datë 8 Shtator 2018, Natti Daja publikon videoklipin "Për Lumturinë", në bashkëpunim me Stine. Muzika e këng...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ardi (Ardian Hasaj)

Nusran Fera

Chika

Muhamer Duraku-Meli

Breaker G

Bekim Halili

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Enis Potoku

Berati

Arjan Effecti

Tags: Natti, Natti Daja


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet