Natti
Natti
Natti
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Natti është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Më datë 26 Shkurt 2012, Natti publikon videoklipin "Une Ty Te Desha". Me këtë këngë, Natti merr pjesë në Top Fest 9 në vitin 2012.

Më datë 22 Prill 2018, Klea publikon videoklipin "Shake", në bashkëpunim me Natti Daja & Naldin.

Më datë 9 Gusht 2018, Natti Daja publikon videoklipin "Se Di A M'don", në bashkëpunim me Landi Rokon.

Më datë 8 Shtator 2018, Natti Daja publikon videoklipin "Për Lumturinë", në bashkëpunim me Stine. Muzika e këngës u punua nga Natti, teksti u shkrua nga Natti.

Më datë 30 Janar 2019, Natti Daja publikon videoklipin "Romina". Muzika e këngës u punua nga Natti.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0