Më mbaj mend (për 1 muaj)


Natti Daja - Për Lumturinë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Për Lumturinë".
3. Video është e këngës "Për Lumturinë", por nuk këndohet nga Natti Daja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Natti Daja - Për Lumturinë (Feat. Stine)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  7

Muzika & Teksti:

Natti

Komente

Asnjë Koment

08/09/2018

2018-09-08T17:39:38+01:00Se di a t'ka marr malli me m'pa
Se di a xhelozon per mu ala
Me mungon dashnia jote
Prania jote
Kur e kujtoj po mvjen me qa
...
Nje gote do pi per lumturine tende
Sot do festoj per tenden dashni
Ne vendin tend nuk hyri njeri tjeter
Ne vendin tim ndodhet ai

Muzika: Natti
Teksti: Natti

Ky tekst u dërgua nga Samanta.Ibrahimi
Më Shumë Këngë Nga Natti:


Komente mbi këtë këngë