Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naxhie Fejza - Vajza Ime Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Vajza ime rreze drite
Ti princeshe e bukurise
Ç'po troket ne zemren tande
Stine e re e dashurise

Cilin djal fat do ta kesh
Cili djale fat do te kete ty
Kur dy zemra i ndan largesia
I bashkon nje dashuri

Ref...x2
Vajza ime yll nder yje
Neper qiellin e yllesise
Fat nje fat te te ndrit ne jete
Veç ai fat i dashurise

Vjen nje dite ti merr me vete
Ere prinderore dhe kujtime
Ku fillon tjeter udhe jete
Plot me andrra vajza ime

Jeta vjen halle e brenga
Jeta ka plot mrekulli
Si nje lule ruhet zemra
Me guxim me dashuri

Ref...x2
Vajza ime yll nder yje
Neper qiellin e yllesise
Fat nje fat te te ndrit ne jete
Veç ai fat i dashurise

...

Ref...x2
Vajza ime yll nder yje
Neper qiellin e yllesise
Fat nje fat te te ndrit ne jete
Veç ai fat i dashurise


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Naxhie Fejza - Vajza Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vajza Ime".
3. Video është e këngës "Vajza Ime", por nuk këndohet nga Naxhie Fejza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naxhije Fejza:


Komente 0