Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naxhije Bytyqi & Fatlume Kelmendi - Moj E Mira Qufurrake Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Heeej moj e mire qufurrake.
Shpejt u rrite, shpejt u plake.

N'kofsha plak çka don me mu.
A mos deshte me me marr mu.

Me t'marr deshta besa bes.

Tan kadife per me me vesh.

Tan kadife prej altanit heeej
ferr e ferr me te ba fustani.

Ferr e ferr me te ba dimijat.
Ah mas teje me shkoj trit.

Met lidhavi pa kosit, meten arat pa vadit.

E mos te marrsha une ty.

Tu qerroft njani sy.

Njani sy me njanen vetull.
Ohhh zoti me vraft oh n'marrsha tjeter.


Naxhije Bytyqi & Fatlume Kelmendi - Moj E Mira Qufurrake
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj E Mira Qufurrake".
3. Video është e këngës "Moj E Mira Qufurrake", por nuk këndohet nga Naxhije Bytyqi & Fatlume Kelmendi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naxhije Bytyqi:


Komente 0