Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naxhije Bytyqi & Resmie Krasniqi - Ne Agim Heret Kur U Zgjova Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  3

OOO N’agim herët, kur u zgjova oh dola jashte po binte shi
Cova kryet e shikjova ata ishin oh lot-e mi
Aman ata ishin oh lot e mi.

AIII Zemra ime, dryshk koka zan-e oh edhe kur s'ka me ra shi,
Si bylbyli po vajton-e kërkush dertin-o spo ja din,
Aman kërkush dertin-o spo ja din.

OOOO ai vajton per, cerdhen e vet-o bash aty ku lindi s’pari,
ajj deshiron-o mos me i lan t’shkret ee e mos past aty dushk as bari,
Aman e mos past aty dushk as bari.

EEEEJ c'ke bylbyl qe knon n’at ferr syt e tu kurre pa u ter,
ooo bylbyl qe knon n’at ferr syt e tu kurre pa u ter
Ah do t’kesh naj here naj shpresë per me knu me naj pranverë,
AAH me naj pranverë


Ky tekst u dërgua nga bhadbhabiexx

Naxhije Bytyqi & Resmie Krasniqi - Ne Agim Heret Kur U Zgjova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Agim Heret Kur U Zgjova".
3. Video është e këngës "Ne Agim Heret Kur U Zgjova", por nuk këndohet nga Naxhije Bytyqi & Resmie Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naxhije Bytyqi:


Komente 0