Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nazif Cela & Grupi Antea - Para Flamurit Te Kombit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Para Flamurit te Kombit
Gatitem si para Zotit
nene moj
Para burrave te shquar
Me nder e lavdi mbuluar
I nderoj
Heronjt qe bejn Historine
Jetojn sa kombi yne

Per Heronjt e Historis
Kapedanet e Lirise
Do kendoj
Para burrave te shquar
Me nder e lavdi mbuluar
I nderoj
Heronjt qe bejn Historine
Jetojn sa kombi yne

Kenga flet me ligjerime
Bashke me te dhe zemra ime
Fluturon
Para burrave te shquar
Me nder e lavdi mbuluar
I nderoj
Heronjt qe bejn Historine
Jetojn sa kombi yne

Ane e mbane trojet e mija
Ku ka rrenjet Historia
Si harroj
Para burrave te shquar
Me nder e lavdi mbuluar
I nderoj
Heronjt qe bejn Historine
Jetojn sa kombi yne

Ky tekst u dërgua nga Edi XhelilajPublikimi: 01/12/2012


Nazif Cela & Grupi Antea - Para Flamurit Te Kombit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Para Flamurit Te Kombit".
3. Video është e këngës "Para Flamurit Te Kombit", por nuk këndohet nga Nazif Cela & Grupi Antea.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nazif Cela:


Komente 0