Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nazife Bunjaku - Une E Di Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

ty zemra te kenacet prej meje me u nda
te gjithe kan kuptuar qe me sy s'don me u pa
ty nuk po e pranon sa shume qe e ke deshire me m'than lamtumire

kush ishe me t'vertetu nuk e paskan dit
dashuri dhe tua e ndron xhdo dy tre dite
por dije se ket dhembje qe tani po me vret
s'do ta harroj let

une e di per ty asht kollaj
me fajson
edhe pse skam faj
une e di qe ti ke pritur shume
te ndahesh nga une
(dy herr)

ty zemra te kenacet prej meje me u nda
te gjithe kan kujtuar qe me sy s'don me u pa
ty nuk po e pranon sa shume qe e ke deshire me m'than lamtumire

kush ishe me t'vertetu nuk e paskam dit
dashurit e tua i ndron xhdo dy tre dite
por dije se ket dhembje qe tani po me vret
s'do ta harroj let

une e di per ty asht kollaj
me fajson
edhe pse skam faj
une e di qe ti ke pritur shume
te ndahesh nga une
(dy herr)


Ky tekst u dërgua nga Zonja Mirjana

Nazife Bunjaku - Une E Di
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une E Di".
3. Video është e këngës "Une E Di", por nuk këndohet nga Nazife Bunjaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nazife Bunjaku:


Komente 0