Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nazife Bunjaku - Vetem Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Me mu po vallzon, dhe ne vesh me flet.. Por ti nuk edin, sa po me pelqen..
Kush je nuk edi, sonte te njoftova.. Por kta syt e zi shum ti dashurova..

Vetem tyyy.. Vetem tyyy.. Zemra ty te don..
Rri me mu, Rri me muaa, se nuk po gabon!

(ref. 2x)
Hajde hajde zemer, luaj edhe pak.. Kam me ti fal buzet, hiq mos ki merak..

Nata mir po shkon, dhe ty pran te kam.. Kur me ledhaton, shum e lumtur jam.. Kam shum dashuri, qe ta fali ty..
Yjet na bajn drit, sonte mu e ty..

Vetem tyyy.. Vetem tyyy.. Zemra ty te don..
Rri me mu, Rri me muaa, se nuk po gabon!

(ref.4x)
Hajde, hajde zemer, luaj edhe pak.. Kam me ti fal buzet, hiq mos ki merak..

Ky tekst u dërgua nga Honey


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 04/08/2008


Më Shumë Këngë Nga Nazife Bunjaku:


Komente 0


Nazife Bunjaku - Vetem Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Ty".
3. Video është e këngës "Vetem Ty", por nuk këndohet nga Nazife Bunjaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.