A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Nazife Bunjaku - Destan Begu


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/11/2008

2008-11-15T22:34:16

Destan begu o pe kqyro o sahatin
Qou bre bir o shaloma atin
O n’Rahovec o e kemo konakin
O n’Rahovec o e kemo konakin
Meu pajtu o me Sallangjakin
Sallangjija ne divanhane
Aman beg o pash jeten tane
Aman beg o pash jeten tane
Mos em shti o sonte n’hapsane
o Mos em shti o me flejto me kali
Ta dhashe besen o sun ja fali
Sun o ta fali o pa i ra o pishtole
Piqem zot n’hasmin o per dore
Piqem zot o n’Avdullah Agen
Qe jau matke o burrave shtagen
Qe jau matke o burrave shtagen
Se mem ra se duroj o as baben
Se mem ra se duroj o as baben
jo Pe duroj o Avdullah Agen


Lyrics submited by Driti
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019