A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Nazife Bunjaku & Zef Beka - Potpuri


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/03/2013

2013-03-27T20:34:58

Më Shumë Nga

Zef Beka

Këngë e albumit:

"Hajde Djalo"


Kur t'kam pa n'valle e para
Me shkoi syni e s'un e ndala
E te thash te kjofte marshalla
Mire m'i lujshe duret e bardha

Tash sa vjet moj çike jam mat
Kam nda mendjen per sevap
A po vjen sonte per darke
Çka t'kete bo Zoti nafak

O mor djal o djale i ri
Une kam babe e nane ne shpi
Ti si n'kjofsh aq sevdali
Hajde lypme o hallexhi x2

Fol moj çike pse bon sehir
E kom nda mendjen me bo mire
Me ty deshta me ja nise
Pse s'po m'don me m'begenise x2

Mire e di une hallin tan
Nuk ka pune qe s'ka derman
Mos vono me dal me t'vet
Çka t'kerkojsh ti ke me gjet x2

Sa shume hallet te jane sot
Me bo mire po te shkon kot
Me bo keq dikur do te vdes
Asgjo ??? uje po qes x2


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019