Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nazife Bunjaku & Shqipe Kastrati - Ishe I Vetmi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Shqipja...
Sot po kthehem pas kaq vitesh
Prap ty te kerkoj
Ishe i vetmi qe te deshta
Dhe kurr s'te harroj

Ti mendon se jam fajtore
Qe u ndam ashtu
Ishin tjeret qe s'na lan
Ne dy me u bashku

Ref...x2...Sebashku...
Mos mendo se jeta ime
Pa ty ka kuptim
Ti je plaga qe s'sherohet
Dhe djeg shpirtin tim

Nazifja...
Sot po kthehem pas kaq vitesh
Prap ty te kerkoj
Ishe i vetmi qe te deshta
Dhe kurr s'do t'harroj

Ti mendon se jam fajtore
Qe u ndam ashtu
Ishin tjeret qe s'na lan
Ne dy me u bashku

Ref...x2...Sebashku...
Mos mendo se jeta ime
Pa ty ka kuptim
Ti je plaga qe s'sherohet
Dhe djeg shpirtin tim

Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.


Featuring: Shqipe Kastrati
Publikimi: 10/02/2009


Nazife Bunjaku & Shqipe Kastrati - Ishe I Vetmi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ishe I Vetmi".
3. Video është e këngës "Ishe I Vetmi", por nuk këndohet nga Nazife Bunjaku & Shqipe Kastrati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nazife Bunjaku:


Komente 0