Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nazife Bunjaku & Shqipe Kastrati - Zanin Mos Ta Ni Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Shqipe Kastrati...
Zanin mos ta ni moj
Zanin mos ta ni
Jabanxhi i mjeri
Mbeta ne vetmi x2

Ref...x2
Shum xheloze
Ti m'u bane
E prej meje
Ti u largove

Nazife Bunjaku...
Zanin mos ta ni moj
Zanin mos ta ni
Jabanxhi i mjeri
Mbeta ne vetmi x2

Ref...x2
Shum xheloze
Ti m'u bane
E prej meje
Ti u largove


Ky tekst u dërgua nga Serbian_girl   arsimdiber

Nazife Bunjaku & Shqipe Kastrati - Zanin Mos Ta Ni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zanin Mos Ta Ni".
3. Video është e këngës "Zanin Mos Ta Ni", por nuk këndohet nga Nazife Bunjaku & Shqipe Kastrati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nazife Bunjaku:


Komente 0