Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nazife Bunjaku & Shqipe Kastrati - Moj Lule Moj Xhane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Shqipja...
Ç'po vergllon mi lal
Bishti i tiganit
Moj lule moj xhane

Nazifja...
Ç'po vergllon mi lal
Bishti i tiganit
Moj lule moj xhane

Shqipja...
Ç'ja pervlove hajde
Zemren djalit
Moj lule moj xhane

Nazifja...
Ç'ja pervlove hajde
Zemren djalit
Moj lule moj xhane

Pse me dole lule
Te kalaja
Moj lule moj xhane

Shqipja...
Pse me dole lule
Te kalaja
Moj lule moj xhane

Nazifja...
Se ne ty o shpirt
M'ka zan sevdaja
Moj lule moj xhane

Shqipja...
Se ne ty o shpirt
M'ka zan sevdaja
Moj lule moj xhane


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Nazife Bunjaku & Shqipe Kastrati - Moj Lule Moj Xhane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Lule Moj Xhane".
3. Video është e këngës "Moj Lule Moj Xhane", por nuk këndohet nga Nazife Bunjaku & Shqipe Kastrati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nazife Bunjaku:


Komente 0