Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nazife Bunjaku & Shqipe Kastrati - O Bubu Moj Nane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

O bubu moj none
Ç'po me dhem kaptina x2

Do t'shkoj te doktori none
Do marr aspirina x2

O bubu moj none
Ç'po me dhemka koma x2

Do t'shkoj te doktori none
E do t'blej gjilpona x2

Ref...
Jar jar jarnane
Sylarushi i lales je
Jar jar jarnane
Goj sheqeri i lales je

...

Ref...x2
Jar jar jarnane
Sylarushi i lales je
Jar jar jarnane
Goj sheqeri i lales je


Ky tekst u dërgua nga Maria   arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Nazife Bunjaku & Shqipe Kastrati - O Bubu Moj Nane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Bubu Moj Nane".
3. Video është e këngës "O Bubu Moj Nane", por nuk këndohet nga Nazife Bunjaku & Shqipe Kastrati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nazife Bunjaku:


Komente 0