Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nazife Bunjaku & Shqipe Kastrati - Fustani Me Pike Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


fustani me pika sa hije te paska
fustani me pika sa hije te paska

qoje pak kapelen Nepi sa te sho se plasa,qoje pak kapelen Nepi sa te sho se plasa

dy sahati tnates te erdha ke porta dy sahati tnates te erdha ke porta

zonin tan digjova nepi thojshe pom dhemb koka
zonin tan digjova nepi thojshe pom dhemb koka

zonin tan digjova thojshe pom dhemb koka
zonin tan digjova thojshe pom dhemb koka
desha t'marr doktorin Nepi m'erdhi turp nga bota desha t'marr doktorin Nepi m'erdhi turp nga bota


Ky tekst u dërgua nga Serbian_girl


Nuk kemi video për këtë këngë.
Nazife Bunjaku & Shqipe Kastrati - Fustani Me Pike
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fustani Me Pike".
3. Video është e këngës "Fustani Me Pike", por nuk këndohet nga Nazife Bunjaku & Shqipe Kastrati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nazife Bunjaku:


Komente 0