Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nazife Bunjaku & Shqipe Kastrati - Jam Kapter Me Grada Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Shqipja...
Jam kapter me grada e
Jarna na o mo jarna ne x2

Nazifja...
O me vine gocat mbrapa e
Jarna na o mo jarna ne x2

Ref...Sebashku...
Da da dadja ime
Me ke rrit me mundime
Da da dadja ime
Me ke lan o jetime

Shqipja...
Dada jam copa copa
Per ty dade moj po me dhem koka

Nazifja...
Per ty po m'dhem koka e
Per ty qaj me lot une

Ref...Sebashku...
Da da dadja ime
Me ke rrit me mundime
Da da dadja ime
Me ke lan o jetime

Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.


Featuring: Shqipe Kastrati
Publikimi: 31/07/2012


Nazife Bunjaku & Shqipe Kastrati - Jam Kapter Me Grada
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Kapter Me Grada".
3. Video është e këngës "Jam Kapter Me Grada", por nuk këndohet nga Nazife Bunjaku & Shqipe Kastrati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nazife Bunjaku:


Komente 0