Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nazife Bunjaku & Shqipe Kastrati - Mi Ke Floket Moj Goce,fije Fije Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


emi Ke Floket Moj Goce hajde fije fije

emi Ke Floket Moj Goce hajde fije fije

e syt po moj goce aman rrushi zije

e syt po moj goce aman rrushi zije

e kutka lala moj goce o moj boj esmere

e kutka lala moj goce o moj boj esmere

na hongre kryto moj goce na bon e pa men e

na hongre kryto moj goce na bon e pa men e

e kutka lala moj goce o moj boj esmere

e kutka lala moj goce o moj boj esmere

na hongre kryto moj goce na bon e pa men e

na hongre kryto moj goce na bon e pa men e


Ky tekst u dërgua nga Miss-serbia


Nuk kemi video për këtë këngë.
Nazife Bunjaku & Shqipe Kastrati - Mi Ke Floket Moj Goce,fije Fije
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mi Ke Floket Moj Goce,fije Fije".
3. Video është e këngës "Mi Ke Floket Moj Goce,fije Fije", por nuk këndohet nga Nazife Bunjaku & Shqipe Kastrati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nazife Bunjaku:


Komente 0