Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nazife Bunjaku & Shqipe Kastrati - Ti N'at Kodër Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Shqipja...
Eej ti n'at koder e un n'ket koder
Boll e mire o veç pak e vogel

Nazifja...
S'jam e vogel por jam taman e
E kam belin o per kollan e

Shqipja...
E kom belin o per kollan e
Syt e zi o si filxhan e

Nazifja...
Syt e zi o si filxhan e
Vetlla t'nalta o si gajtan e

Shqipja...
Moj e mira çka ke ne gush e
E kam vra oh tuj lujt o ne fush e

Nazifja...
Moj e mira çka ke ne faqe
E kam vra oh tuj lujt ne bahçe

Sebashku...
Moj e mir o çka ke ne sy e
Oho more e kam vra o tuj ta lujt ty e


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Nazife Bunjaku & Shqipe Kastrati - Ti N'at Kodër
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti N'at Kodër".
3. Video është e këngës "Ti N'at Kodër", por nuk këndohet nga Nazife Bunjaku & Shqipe Kastrati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nazife Bunjaku:


Komente 0