A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Naziktere Iseini & Arta Memedi - Ike


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/04/2013

2013-04-11T21:15:54

Më Shumë Nga

Arta Memedi

Muzika:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Teksti:

Aferdita Kurti

Orkestrimi:

Arsim Stafa

Video Produksioni:

Power Production


Dicka me thot
se ti mua nuk me do
naten shume vone
ikja jote me trishton

Dicka me thot
se ti mua nuk me do
naten shume vone
ikja jote me trishton

Ikja jote shume po me mundon
te vetmuar ti pse me le
Kjo qe ndjej tani shume po me flet
e etmuar prap do te mbes

Ike eja
Ike eja ti te une
Ike ku je,ku je
te te gjej une

Dicka me thot
se ti mua do tme kerkosh
naten shume vone
fati yt prap do te ndryshon

Dicka me thot
se ti mua do tme kerkosh
naten shume vone
fati yt prap do te ndryshon

E din mire pa ty
nuk mund te jetoj
ste besohet por beso
Kjo qe ndjej tani
shume po me flet
e vetmuar prap do te mbes

Ike eja
Ike eja ti te une
Ike ku je,ku je
te te gjej une


Ky tekst u dërgua nga LindssalindKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019