Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nazmi Belica - Çapkenja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Në letrën që ma qove
shkruan që më ke lën
s'di pse u largove
lamtumir pa m'thën

E morra botën në sy
do të vdes të vdes për ty
2x ti mua nuk më deshte
moj çapkëne

Harrove shokun e jetës
më quajte të sëmurë
2x besove në fjalët e botës
jeta është avanturë

E morra botën në sy
do të vdes të vdes për ty
3x ti mua nuk më deshte
moj çapkëne

Ky tekst u dërgua nga  BaladaPublikimi: 08/01/2010


Nazmi Belica - Çapkenja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çapkenja".
3. Video është e këngës "Çapkenja", por nuk këndohet nga Nazmi Belica.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nazmi Belica:


Komente 0