A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nazmi Sejfullahu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Nazmi Sejfullahu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike. Më datë 28 Maj 2009, Nazmi Sejfullahu publikon videoklipin "Kenge Per Menzur Zymberin". Teksti u shkrua nga Izet Rraci....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ardian Isufi

Mentor Mushkolaj

Nexhat Haliti

Shkodran Shala

Ekrem Bashota

Alfred Mersini

Zenel Doli

Krenar Vehebiu

Milaim Mezini

Esat Ruka


Tags: Nazmi Sejfullahu

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019