Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nazmi Tusha - O Lala (Feat. Agron Raka)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


O La la o la la

Unë një mollë e ti një dardhë
merre haje moj e bardhë
Unë një kumbull ti në qershi
Merre haje moj Selvi

Ref

O lala sa të du
veq një herë fol me mu
O lala sa te du
veq një her o fol me mu
o lala o lala ooo la olala
o lala o lala ooo la o la la

Unë në soka e ti në qardak
Ma ke shtatin si bajrak
Hajt afrohu pak ma ngat
të baj nuse me duvak

Ref

Olala o lala
Nazmi Tusha
Featuring: Agron Raka
Publikimi: 19/08/2021


Nazmi Tusha - O Lala
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Lala".
3. Video është e këngës "O Lala", por nuk këndohet nga Nazmi Tusha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nazmi Tusha:


Komente 0