Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nazmie Hoxha - Bota Zunë E Flasin

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bota Zunë E Flasin".
3. Video është e këngës "Bota Zunë E Flasin", por nuk këndohet nga Nazmie Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nazmie Hoxha - Bota Zunë E Flasin  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

04/09/2010

2010-09-04T13:17:19+00:00Bota zu e flasin
Keq per ne te dy
Nuk mendoj per veten mi goce
Me vjen keq per ty

O nuk mendoj per veten goce
Me vjen keq per ty

Ref...
Qoft mallku sahati i shkret
Qe u morrem vesh
Un ta shkela kamen mi goce
Ti zune me qesh x2

O vjen me gaz o ky behar
O na u ndezen zemrrat zjarr
Seç na zu maraku mi goce
S'me ke s'te kam faj x2

Ti nuk je fajtore
Mos t'vjen keq per mu
Ç'desha un i mjeri mi goce
Me ty me u ngatrru

O ç'desha un i mjeri mi goce
Me ty me u ngatrru

Ref...
Qoft mallku sahati i shkret
Qe u morrem vesh
Un ta shkela kamen mi goce
Ti zune me qesh x2

O vjen me gaz o ky behar
O na u ndezen zemrrat zjarr
Seç na zu maraku mi goce
S'me ke s'te kam faj x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Nazmie Hoxha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet