A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Nazmie Hoxha - Bubullin Te Shkëmbi I Kavajës


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/10/2013

2013-10-15T19:30:19

O bubullin
Ke Shkomi i Kavajes o
Ç'ju dogj shpija
Hajde fukarajt e

Ç'ju dogj shpija
Hajde fukarajt

O shkoni merrni
Huten e dajes o
Ta vras beun
Ke Shkomi i Kavajes

Ta vras beun
Ke Shkomi i Kavajes

O ti mre bej o mre
Prej Shijaku
Dil aty o
O ku derdhet gjaku

Dil aty o
O ku derdhet gjaku

O dil aty o mre
Mun ne fush
T'i puqim hutat
Hajde gush o per gush

T'i puqim hutat
Hajde gush o per gush

O djal i ri o
Te keqen nona mre
Vrave beun
Aty mun o ke thona

Vrave beun
Aty mun o ke thona

O s'me vjen keq o
Se u vrave vet e
Se vrave beun
Oh me dyzet vet

Se vrave beun
Oh me dyzet vet


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019