A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Nazmie Hoxha - Prani Knon Bylbyli


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/12/2012

2012-12-21T23:26:24

Prani knon bylbyli
Ne zabel e
Prani ka shku çuni
Me mbledh gjethe

Prani ka shku çuni
Me mbledh gjethe

Prani ka dal çuni
Tuj me ardh e
Ani çat bylbylin
Mo m'trazofsh e

Ani çat bylbylin
Mo m'trazofsh e

Ani s'jam bylbyl
Por jam nji çik e
Ani çomi shkuset
Per me m'lyp e

Ani çomi shkuset
Per me m'lyp e

Ani çomi shkuset
Per me m'lyp e
Ani mos me dhafshin
Me grabit e

Ani mos me dhafshin
Me grabit e

Ani nan e bab
Me kan digtu e
Ani kan marr xehrrin
Me m'xehrru e

Ani kan marr xehrrin
Me m'xehrru e

Ani hajde djalo
Merrem mu e
Ani n'tel çorapat
Kam mbaru e

Ani n'tel çorapat
Kam mbaru e


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019