A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Nazmie Hoxha - Osht Ni Nose Qi Qan Me Lot


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/01/2014

2014-01-31T03:09:32

Osht nje nuse qe qan lot e
Oj neno o oj neno

Oj neno o oj neno

Vajzerin seç e vaton e
Oj neno o oj neno

Oj neno o oj neno

Vajzeri nuk pata kurr e
Thellenza mori thelleza

Thelleza mori thelleza

Se do t'bahem nan me culle
Thelleza mori thelleza

Thelleza mori thelleza

...

Shtrona moj nuse shtrona
Neper odat tona x2

Shtrona niher te rrime
Ni kafe ta pime x2

Shtrona moj nuse shtrona
Neper sofrat tona x2

Shtrona te ngrejm dolline
Per trashegimine x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019