A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Nazmie Hoxha - Kur E Përcolla Ylberin


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/01/2013

2013-01-04T22:44:45

Kur e percolla Ylberin
Vajta hyna n'ode
Kur ja pash manxerrin vjerr un
Ja lava me lot

Mos e laj me lot oj zano
Mos e laj me lot
Se shkon viti i par oj zano
Por si dita sot x2

Shkuen muejt shkuen vitet
Zemra m'u dogj flak
S'na lan hallet s'na lan dertet
Me jetue bashk

Vitet e gurbetit Ylber
Qofshin te mallkum
Ndau Ylber ndau biro
Ndau burr e gru x2

Morra harqet dola n'bahçe
Çorapin me shkru
Prej merzis permbi çorape
Plasa tuj lotu

O Ylberi i dades o
A thu me ke harru
Vitet e gurbetit Ylber
Qofshin te mallku x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019