A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Nazmie Hoxha - Falmi Moj Sytë E Ballit


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/09/2012

2012-09-13T20:57:35

Nje lulekuqe
Nje lule mali
Nje lule mali
Dogje moj zemren djalit

Nje lulekuqe
Kuq si zemra e djalit
Kuq si zemra e djalit
Falmi moj syt e ballit

Dalim e shetisim
N'bahçe me zymbyla
N'bahçe me zymbyla
Ku kendojn bylbylat

...

Ooo kur me rrin karshi karshi e
Un kam zan marak ne ty e

Ref...x2
Bardh e bukur je
Lule jam e lule je

Ooo un me dit moj se t'marr ty e
Zemra flet o sy me sy e
Zemren hape du me hy e
Ti m'gzofsh mu un t'gzofsha ty e

Ref...x2
Bardh e bukur je
Lule jam e lule je


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019