A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Nazmie Hoxha - Këndo Mor Çun


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/08/2013

2013-08-02T20:42:42

Kendo mor çun gjesend te re
Nje keng malli ti kendo
Me zerin tend ti me defre
T'rit e mia çun kujto

Ref...
E di se s'jam e re si ti
Por zjarri fsheht te mban kushtuar
Kur ti permend ata dy sy
Qe aq shum i pata dashuruar

Kendo mor çun gjesend te re
Nje keng malli ti kendo
Me zerin tend ti me defre
T'rit e mia çun kujto

Kendo me rrall e dalngadal
Kenges sate i paska hije
E ndjej o çun te qofsha fal
Tinguj i saj ne zemer bie

Ref...
E di se s'jam e re si ti
Por zjarri fsheht te mban kushtuar
Kur ti permend ata dy sy
Qe aq shum i pata dashuruar

Kendo mor çun gjesend te re
Nje keng malli ti kendo
Me zerin tend ti me defre
T'rit e mia çun kujto


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019