A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Nazmie Hoxha - Ç’u Dëshrush Me Të Pa Ty


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/03/2017

2017-03-31T08:57:45

Ç’u dëshrush me t'pa ty
Ftyrën tande moll e that
U bo shumë që s’jemi pa
Letër prej teje s'kam marr

U bo shumë që s’jemi pa
Letër prej teje s'kam marr

Fati i zi kshtu desh
Që s'na lan me u bashku
Për ty mendoj ditë e nat
Vetëm ty o do t'jesh për mu

Për ty mendoj ditë e nat
Vetëm ty o do t'jesh për mu

Paske pas fatin e zi
Aman aman
Që s'na lajn për me u pa

Që s'na lajn për me u pa

Kur i shoh
Shokt e mi ej aman
Me të dashunat
Krah për krah x2

Je e vogël moj shevdeli
Aman aman
Edhe buzët si jesheboj

Edhe buzët si jesheboj

Ku t'ka lala
Moj kumri ej aman
Si s'më flet
O njiher me goj x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019