A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Nazmie Hoxha - Pse S'më Vjen


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/01/2013

2013-01-03T16:06:56

Tash pranvera qe ka ardhur
Shpirtin ma kaploi malli
Kam nje lule qe kam rritur
Ti s'me vjen qe te ta fali x2

Ref...x2
Ti kur the se e do fundin
Zemra ime u ba humner
Me bardhoka doja plumbin
S'e harroj un asnjeher

Me bardhoka doja plumbin
S'e harroj un asnjeher

Pse s'ma çon nji fjal me pllumbin
Pse nje puthje ti s'ma sjell
Dashurin un çoj me lumin
Me n'fund t'humba ty perher x2

Ref...x2
Ti kur the se e do fundin
Zemra ime u ba humner
Me bardhoka doja plumbin
S'e harroj un asnjeher

Me bardhoka doja plumbin
S'e harroj un asnjeher


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019